Skip to content

Rock

8 thoughts on “ Demir Krasniqi - Pa Nevoje Mos Hap Goje (Vinyl)

  1. Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Ka Ra Një Mall I Shkretë" kënduar nga Demir Krasniqi. Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
  2. “Jeta fillon duke u zgjuar dhe dashuruar fytyrën e nënës!Kështu mendova të filloja shkrimin për nënën, ndërkohë më lëviznin hije përpara syve, ngulur në memorien e fëmijërisë. Hije mostra si Llupi Nofulla, ish sekretari i partisë së lagjes, kur dëgjova zhurmë në banjë. .
  3. Explore releases from Demir Krasniqi at Discogs. Shop for Vinyl, CDs and more from Demir Krasniqi at the Discogs Marketplace. Demir Krasniqi (born ) is a Kosovo Albanian singer and songwriter. Demir Krasniqi: Pa Nevoje Mos Hap Goje.
  4. Nënkryetari i PDK-së, Memli Krasniqi në Rubikon në KTV-së shprehet i vendosur se në javët në vazhdim do t’i kenë numrat duke mos e përjashtuar edhe lëvizjen e individëve nga listat tjera. “Lajme ditore ose disa orëshe do të ketë shumë. Nuk po e pohoj e as nuk po e mohoj sepse unë personalisht nuk kam biseduar me asnjë njeri.
  5. Investimet në agrobizneset vendore po ndikojnë që në tregun vendor të kemi prodhime cilësore dhe me standarde evropiane. Këto investime, të cilat viteve të fundit janë duke u përkrahur përmes granteve invesitve të Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural dhe Komisionit Evropian kanë ndikuar që edhe kompania për përpunimin e perimeve “Abi&Elif 19” në [ ].
  6. Krasniqi: Më vjen marre që jam djalë , 7 Shkurt Deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e PSD-së, Frashër Krasniqi, ka thënë se i vjen marre që është djalë, pasi sa herë që hynë të lexojë në mediat online ka lajme për gratë dhe vajzat që ngacmohen dhe dhunohen.
  7. Më e tmerrshmja është kur ju lënë pa asnjë paralajmërim dhe pa asnjë shpjegim se ku keni gabuar. Përvojat e ekspertëve në punën me femrat me zemra të thyera, kanë regjistruar sasi të mëdha të ndjenjës së fajit dhe revizionimit të asaj se ku kanë gabuar dhe çfarë kanë mundur të bëjnë ndryshe. Mos mendoni se ju jeni.

Leave a Comment

© 2019 nenctizapssindoymetfalarerapheden.co • Powered by